08.03.2010 (poniedziałek) Dzień Kobiet

Info

Start: 21:00
Wstęp: Panie – free / Panowie –  10 zł 


Najwięcej witaminy mają  polskie dziewczyny,
czyli Prawdziwy Dzień Kobiet 

Do rzadkości należą imprezy, podczas których za muzyczną stronę mocy odpowiadają tylko i wyłącznie kobiety. 8 marca mamy dla Was nie byle imprezę, na której różne odmiany drum and bass zagrają cztery kobiety - cztery charaktery – połączone we wspólnej pasji i zamiłowaniu do tego co w elektronice najbardziej połamane.

Serdecznie zapraszamy nie tylko Panie ale i Panów. Pamiętajcie, że warto pojawić się na samym początku imprezy – dziewczyny będą bezlitosne i od początku pełną parą zagrzeją Was do parkietowego szaleństwa!

Ulotka
 Ulotka
UlotkaUlotka

Scena Drumandbass

Mi-Ka
AD!HD, Warszawa

Push
Kraków

MIA TWIN
Wawa

GREEN ROSE
Wawa

 

MI-KA

(AD!HD, Wawa) 

DJka, reporterka internetowa i promotorka. Swoją fascynację drum'n'bass rozpoczęła około 1997 roku. Przez lata obserwowała lokalną scenę drum'n'bass i odkrywała brzmienia połamanej muzyki. Rok 2004 stał się punktem przełomowym, to wtedy zaczęła swoją przygodę z miksowaniem, a rok później po raz pierwszy zagrała w klubie. Do chwili obecnej grała w największych warszawskich klubach, a także w wielu miastach w Polsce. Miała również przyjemność zagrać w Szwajcarii na cyklicznej imprezie o nazwie Drum and Bass Rotation, u boku Impulse (Corrupt Souls) i CybOrc. mi-ka należy do stołecznego kolektywu AD!HD, w którym wspólnie z kolegami organizuje szereg jednorazowych jak i cyklicznych imprez spod znaku drum'n'bass (noisessence, Drummin Jammin, Warsaw Bass Battle czy projekt Bass Gravity). mi-ka należy również do Junglistic Sistaz, międzynarodowego projektu skupiającego kobiety miksujące, produkujące i promujące w prasie drum'n'bass. Lata spędzone na poznawaniu połamanej muzyki ukształtowały wiodący dla niej styl, który najlepiej określić można jako głębokie, syntetczne, przepełnione energią brzmienie - jednakże często podczas grania zaskakuje urozmaiceniem swojego stylu. Oprócz DJingu realizuje się także jako reporterka internetowa przeprowadzając wywiady z producentami i DJami światowej sceny drum'n'bass.  http://www.myspace.com/dj_mika

 

PUSH

(Kraków)

Push (czyli Iga) występuje za deckami od 2002 roku. Jej profesjonalny mixing połączony z perfekcyjną selekcją utworów rozpala dancefloor do czerwoności. Poza tym urzeka swym tajemniczym wyglądem. Inspirowana twórczością takich nazwisk, jak Teebee, Calyx czy Klute prezentuje tzw. "ciemna strone" drum'n'bassu. Push pochodzi z Katowic a mieszka w Krakowie, gdzie działa w ABSURD SQUAD. Wraz z Mc Jean -Żanetą Luberą wokalistką jazzową tworzy damskie duo pod wdzięczną nazwą Lazy Bitches. Jak sama nazwa wskazuje owe dziewczęta są leniwe i ponętne, a na scenie bezkonkurencyjne. Słodki głos Jean jest wyśmienitym uzupełnieniem mrocznych, przestrzennych setów Push. Zaiste rozkosz dla oczu i uszu. Push ma za sobą dziesiątki imprez w całym kraju i za granicą (w Czechach, Niemczech, Litwie, Holandii i Wielkiej Brytanii). Można było ją usłyszeć na antenie londyńskiego drumandbassowego radia LIFE fm jak również w nietypowych miejscach takich jak Festiwal Filmowy w Kazimierzu nad Wisłą czy w tramwaju jeżdżącym po Krakowie na ekskluzywnej imprezie Drum the Tram.  

http://www.myspace.com/push_dj

MIA TWIN

(Wawa)

Gatunkiem muzycznym, który od początku ją fascynował jest drum’n’bass i tak zostało do dziś. Zaczęło się od Nu:tone, Shy FX, Adama F, Logistics, Calibre i Johna B. Mia Twin najlepiej czuję się w klimatach liquid i atmospheric dnb, chociaż często lubi zaskoczyć czymś mocniejszym. Ulubione wytwórnie: Hospital Records, Drum&Bass Arena, Digital Soundboy, RAM Records, Metalheadz, Innerground. Inspiracją do grania i spróbowania swoich sił w składaniu bitów byli znajomi Dje z podlaskich kolektywów m.in.Audiosfera.net oraz Beachboys.pl. W swojej krótkiej, aczkolwiek owocnej obecności za deckami miała przyjemność zagrać m.in.w klubie Vinyl, na imprezie na statku w Augustowie organizowanym cyklicznie przez Beachboysów, na ranczo w Lesznie, imprezie z cyklu vinyLOVE w klubie Savoy, sylwestrze „Electronic Stylwester” w Białymstoku oraz współorganizować kilka imprez w Wawie. http://www.myspace.com/miatwin

GREEN ROSE

(Wawa)

http://www.myspace.com/djgreenrose

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: