06.05.2011 (piątek) Premiera 13 płyty Green Jesusa

Info

Start: 21:00
Wstęp: 10 zł 

Tym razem w Spółdzielni CDQ nietuzinkowa impreza - premiera kolejnej płyty GreenJesusa pt.: 'Montezuma Wyrwizłoto'. Z bólem serca stwierdzam,że coraz rzadziej puszczam swoje kawałki, więc teraz mam ku temu okazję i gwarantuję duzą dawkę zielonej muzyki. nie zabraknie bigbeatu, breaków, drum'n'bassu czy funku w polskim ,garażowym wydaniu. Będzie pare wierszy, dialogów z kultowych seriali i wstawek z bajek. oj będzie.

Jednak gwożdziem wieczoru jest rasta zawodnik z Łodzi - reprezentant formacji DreadSquad.

DREADSQUAD powstał w 2001 roku . Jego twórczość oscyluje wokół klimatów reggae, dancehallu, ska, rocksteady oraz hip-hopu. W 2005 roku na rynku pojawił się pierwszy studyjny album zespołu Dread za dreadem. Zespół wydał także kilka mixtape'ów, ostatni z nich - Dreadsquad is back in Town pochodzi z 2007 roku, oraz płyty winylowe między innymi z Papa Zurą oraz Dj'em Twistem. Dreadsquad ma także na swoim koncie współpracę z czołówką polskiej sceny reggae i hip hop. Na ich aranżacjach nagrywali dotychczas: Marika, East West Rockers, Ras Luta, Natural Dread Killaz, O.S.T.R., Pablopavo, Reggaenerator, Tede, Numer Raz,Grubson oraz Junior Stress.

Pomysłodawcą całej tej akcji jest oczywiście HARPER. Muzykoczłek trzymający rękę na pulsie muzycznego swiatka. Gdyby był włochem, na pewno zostałby ojcem chrzestnym. nikt lepiej nie ogarnia tego co , gdzie , i jak piszczy. kogo warto słuchać ,a kogo nie. Sam juz tak dawno nie grałem z Harperem na imprezie, że zapomniałem jakiego koloru koszulki nosi.i nadal nie wiem czy ma wąsy,czy nie. opinie są różne.

Tak więc sam widzisz drogi gościu,że skład jest przeKozak i lepiej być nie może. przyjdź do CDQ na potężną dawkę  wszelkich odmian muzyki. Bedzie też okazja kupić płytę GreenJesusa, a warto się pośpieszyć , gdyż płyta wyszła na świat w limitowanej edycji 50 sztuk. albo teraz albo nigdy.

zapraszam w swoim imieniu oraz mych gości
Zielony solenizant - GreenJesus

 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: