04.12.2009 (piątek) DA#1: Randall & Heist / UK

Info

Start: 22:00
Wstęp: 30 zł / 20 zł (z ulotką lub rezerwacją)


Rezerwacja

Rezerwacja zamknięta
Ulotka
 Ulotka
UlotkaUlotka

Randall (MAC II, Metalheadz/UK) Heist (Metalheadz, Grid/UK) 

Support: 
Connect (Shinobi/UK) Vincent (Warszawa)
MC AOB (Shinobi/UK) MC Andlar (Subdub rec./UK) Mc Noze (Warszawa) 

Wizualizacje: 
VJ SN6 (Sala nr 6/Warszawa)

Drumatic Association to nowy cykl drumandbassowych imprez na mapie Warszawy. Nazwa imprezy wywodzi się od kolektywu djskiego, który swego czasu prężnie działał na krajowej scenie dnb. Chcąc przywrócić dawny blask imprezom organizowanym w naszym mieście postanowiliśmy wziąć się do roboty i już 4 grudnia w kultowym klubie CDQ gościć będziemy prawdziwych wyjadaczy brytyjskiej sceny. O dobrą atmosferę tego wieczoru zadba aż pięciu gości z Anglii zaś oprawę wizualną przygotuje VJ SN6. 


Randall
 Randall
RandallRandall

Randall

LONDON - UK 

Dyskografia

Randall to prawdziwy gracz jeśli chodzi o drumandbassową scenę w Wielkiej Brytanii. W klubach regularnie zaczynał grać w połowie lat osiemdziesiątych. Początkowo grywał muzykę acid-house dopiero później odkrył że jego przeznaczeniem jest właśnie drumandbass. Popularność zyskał dzięki mixtapowi, który trafił do Centreforce FM w 1989 roku. Jego styl grania to połączenie jump-up jungle z darkside dnb. Jako dj grał ze wszystkimi, którzy dla tej sceny ‘coś’ znaczą a jego styl grania był inspiracją chociażby dla takich tuz jak Andy C czy Friction. Jako producent ma na swoim koncie ponad 60 krążków wydawanych regularnie od 1993 roku. Wydawał m.in. dla takich wytwórni jak: Ram Records, Reinforced, MAC II, J-tek i wielu innych. Jest członkiem Metalheadz a także nieoficjalnym rezydentem legendarnego londyńskiego klubu „The End’.

Heist
 Heist
HeistHeist

Heist

Colchester - UK 

Dyskografia

Produkuje drumandbass od 6 lat, od 15 lat jest djem. Pod pseudonimem Strider produkuje dla wytwórni Valve, Test and Beatz, oraz dla własnego labelu - Co Lab. Wydawał produkcje w takich labelach jak: MetalHeadz, Co lab, Play Musik, Grid, Horizons Music, Beatz, Creative Source, Calypso Musik and Mac 2 Recordings, Full Cycle, MetalHeadz, Valve, Digital Sound Boy, Rufige, Grid, Co lab, Calypso, Creative Source, Liq weed, Ganja. Sporo spośród jego kawałków jest grane w BBC1 oraz BBC1Xtra przez dji takich jak: Bailey, GrooveRider, Fabio, Flight, Goldie, Krust, TC, L Double, Sappo, Hype oraz Ray Keith (Kiss 100 FM) a także Bryan G (Ministry of sound). W 2007 r. połączył swoje siły z Goldie’m. Pracowali razem w studio jako Rufige Kru, przy produkcji albumu 'Malice in wonderland'.

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: