04.11.2009 (środa) Mazowiecka Scena Muzyczna

Info

Start: 20:00
Wstęp: wolny


Wystąpią RSP Trio i Skóra Świata

http://myspace.com/mazowieckascenamuzyczna

RSP Trio
 RSP Trio
RSP TrioRSP Trio

RSP Trio

http://www.myspace.com/rspnnrec

Rsp, producent wywodzący się z lokalnej alternatywnej sceny elektronicznej, nie zważa uwagi na podziały stylistyczne w muzyce. Każde wydarzenie muzyczne z jego udziałem jest swoistą podróżą przez dźwięki ulic Detroit, Berlina czy Londynu. Kolejne etapy tej wyprawy wyznaczają minimalistyczne struktury, dubowe eksperymenty oraz alternatywny hip-hop. Po klimatycznych, dubowych wydawnictwach dla Sinergy Networks (Nastroje) i Enypniona (Koktajle) jego talent został dostrzeżony przez organizatorów festiwalu Nowa Muzyka w 2006 roku, dzięki czemu miał możliwość zagrania obok dj Krusha, Christiana Vogla czy An On Bast. Rok 2008 upłynął pod znakiem kolejnych koncertów, m.in. na dubowej scenie festiwalu Fusion w niemieckim Neusterlitz oraz na festiwalu kultury niezależnej re:wizje w Warszawie.

Obecne zainteresowania płockiego producenta wykraczają daleko poza ściśle określone schematy. Współpraca z wokalistką Eweliną Bartosik i trębaczem Olgierdem Dokalskim przyniosła nowe możliwości dla dalszych eksperymentów i powtórnych aranżacji dotychczasowego materiału. Ujarzmianie improwizacji oraz eksploracja obszarów, gdzie elektronika spotyka się z żywymi instrumentami to wyzwania, przed którymi stoi dziś trio: bartosik, rsp, dokalski.

 

Skóra Świata
 Skóra Świata
Skóra ŚwiataSkóra Świata

SKÓRA ŚWIATA

http://mysace.com/skoraswiata

Jeśli myślicie, że czasy szybkich motocykli, szalonej miłości i piekielnie dobrej zabawy minęły, to jesteście w błędzie. Z mroków warszawskiego undergroundu na światło dzienne wychodzi pięciu facetów, którzy zatrzęsą plastikowym światem mody i płytkich trendów! Od pięciu lat na scenach w całej Polsce przywołują z zaświatów rockowe duchy, nadając im nową, nieznaną dotąd moc. Nie będzie kompromisów. Porzuć świat korporacji i obowiązków. Daj się ponieść pierwotnej energii!

Prawdziwy Rock&Roll wciąż żyje. Nadchodzi jego nieokiełznane wcielenie! Na imię mu...

Skóra Świata
Let's Rock! 

Skład:
Paweł "Stępel" Stępkowski - wokal
Kamil Fijałkowski - gitara
Grzegorz Morawski - gitara
Tomek Czopek - bas
Piotr "Gierlach" Gierlachowski - perkusja

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: