04.03.2012 (niedziela) Re:produkcje De Luxe

Info

Start: 12:00 - 20:00
Wstęp: wolny


Plakat
 Plakat
PlakatPlakat

RE:produkcje vol. 5 czyli fantastyczny design/vintage/handmade na wyciagnięcie ręki! 

Już po raz piąty spotykamy się na najpopularniejszych warszawskich targach oryginalnych dodatków, designerskiej odzieży, fantazyjnej biżuterii i innych odlotowych gadżetów, które po prostu TRZEBA MIEĆ! 

W pierwszą niedzielę  marca (04.03) w Spółdzielni CDQ na ul. Burakowskiej 12 (nieopodal CH Arkadii) w godzinach 12.00-20.00 gościć będziemy najciekawszych polskich artystów, projektantów i designerów, którzy po okazyjnych cenach, bez pośredników, będą sprzedawać swoje autorskie wyroby. Tę edycję nie bez kozery nazwaliśmy de luxe! Wśród twórców zobaczymy bowiem najoryginalniejsze produkty, najlepszych (co wcale nie oznacza najdroższych) polskich projektantów: To Cut Sth, Inni, Paulina Plizga, Podobasz Mi Się Mała, Hold me Tights, Purol Design, Bajki jak z bajki, Twins, RISK made in warsaw, YOGI BABU projekt, Ekoista, Motiv Art, Twórczywo, Pracownia Mitu Mitu i wielu, wielu innych! W sumie 85 stoisk, także z perełkami vintage m.in od Ready To Wear, Fashion Freak czy Retrofuturo. 

Podczas edycji de luxe będzie też wiele innych atrakcji! Duet Inkipinki tworzący designerskie przypinki umożliwi chętnym samodzielne stworzenie własnego badzika. Zapraszamy więc z własnymi projektami lub do spontanicznego tworzenia na miejscu z papieru i przyborów do rysowania, których nie zabraknie.  

W trakcie imprezy będzie oczywiście czynny bar, a w nim tradycyjnie pyszne polskie jedzonko, jak: rosół, kiełbaski, jajka w majonezie i domowe ciasta, a także specjały wegetariańskie: naleśniki ze szpinakiem czy pierogi z soczewicą. Wszystko to w cenach 5-10 zł. Do tego, oprócz smacznej kawy i wyboru herbat, także opór niszowych browarów i hot shoty – do wyboru, do koloru!

O oprawę muzyczną  imprezy zadbają DJe z teamu PTFM (Play That Funky Music!), a wieczorem po udanych wariacjach zakupowych będzie można potupać nóżką przy totalne wystrzałowym miksie dźwięków niezawodnego Dj Damiena z Francji. Uff! Będzie się działo! 

Naturalnie i tym razem zadbamy o potrzebujących oraz o środowisko. W ramach akcji „Wkręć się w rękodzieło” zbieramy plastikowe nakrętki, które potem przekażemy Stowarzyszeniu Dom Rodzina Człowiek, które z kolei zamieni ja na wózki inwalidzkie.

Plakat na tę edycję przygotowała Kfiatek Zdolne Rączki, której biżuteryjne cudeńka także zobaczycie na RE:produkcjach.

Wystawców chętnych do pokazania swoich produktów na RE:produkcjach vol. 5 zapraszamy do składania propozycji na mail: produkcje.re@gmail.com do dnia 25.02.2012. Uwaga! Obowiązuje ścisła selekcja i odpowiadamy tylko na wybrane propozycje.


Artistic handicraft fair RE:produkcje vol.5

Everybody will find something interesting for themselves at the RE:produkcje vol.5 fair of artistic handicraft. It will be also a nice opportunity for you to buy original gifts for your friends and relatives. The wide offer of works presented at the fair will include: accessories, jewelry and clothes. Everything designed and created in a unique way, with great dose of imaginativeness, completed by perfect workmanship and total uniqueness.

On the whole, the event will include works created by more than 80 artists from Warsaw and all over Poland.

Time: 4th of March 2012 (Sunday)
Place: Spoldzielnia CDQ (Burakowska 12, Warsaw) 

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: