02.09.2009 (środa) Mazowiecka Scena Muzyczna: Siła Woli

Info

Start: 20:00
Wstęp: wolny


Zagrają: Futurobnia

http://myspace.com/mazowieckascenamuzyczna

Futurobnia
 Futurobnia
FuturobniaFuturobnia

FUTUROBNIA

Grupa powstała w 1992 roku. Nazwa pochodzi od wiersza znanego futurysty Stanisława Młodożeńca i wynika z inspiracji polskim oraz rosyjskim futuryzmem.

W 1993 roku zespół wziął udział w Festiwalu Muzyki Rockowej w Jarocinie, gdzie znalazł się w gronie laureatów. Wówczas na oryginalność muzyki granej przez Futurobnie zwrócił zespół New Model Army - określając ją jako jedyną, spośród całej masy wykonawców, która nie jest wtórna i nie naśladuje zachodnich mód. Zadebiutowali rok później albumem "Bum Tarara", na którym znalazł się niezapomniany utwór "Hymn Pokoju". Futurobnia powróciła w 2005 roku z płytą "Ad Futuram Rei Memoriam". Obecnie zespół pracuję nad trzecim albumem, który ukażę się jeszcze w tym roku.

www.futurobnia.pl
www.myspace.com/futurobnia

Siła Woli

Mazowiecka Scena Muzyczna zaprasza zespoły które mają swoje sale prób na terenie dzielnicy Wola do udziału w letnim projekcie „Siła Woli”

W ramach projektu Mazowiecka Scena Muzyczna przygotowywanego przez Fundację Kopalnia Złota w okresie od 22 lipca do końca września inicjujemy cykl koncertów „Siła Woli” prezentujących potencjał muzyczny rodzący się podczas prób w licznie zlokalizowanych na Woli salach prób, studiach, kanciapach itp. Projekt Siła Woli adresujemy przede wszystkim do młodych zespołów, które nie maja za sobą jeszcze znaczących sukcesów fonograficznych. 

Zapraszamy wszystkie zespoły, które próbują na terenie dzielnicy Wola do udziału w koncertach odbywających się w każdą środę, począwszy od 22 lipca, aż do końca września. 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres mailowy msm@cdq.pl

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: