02.03.2011 (piątek) DUB BANGERS V.9

Info

Start: 21:30
Wstęp: 10 zł / 15 zł po 24:00


Plakat
 Plakat
PlakatPlakat

ANANSI  A.K.A. R33LC4SH // Corsario / Dubcraft Rec / Lublin
GRABADUB // Dubside / Poznań
Q600 // My Head Is Dubby / Wrocław 
ROOT SHOT // Waste Over / Wawa
MARKY // Płock / Wawa  

DUB BANGERS, to comiesięczna pełnia mocy dubstepu. Na dziewiątej odsłonie oprócz warszawskich kosmonautów będziecie mieli okazję udać się  w nieziemski trip razem ze sprawdzonymi producentami i DJami, którzy zapoczątkowali scenę dubstep w Polsce.

Wydarzenie, będzie nie tylko zgromadzeniem wybitnych gości, ale także możliwością doświadczenia klimatu, który po brzegi wypełni wszystkie arterie CDQ. To niepowtarzalna możliwość udania się z takimi znakomitościami sceny w kosmiczny trip na planetę DB v.9.


ANANSI  A.K.A. R33LC4SH // Corsario / Dubcraft Rec / Lublin
Człowiek o wielu mózgach; dziennikarz, producent, promotor, a nawet DJ. Jest jednym z założycieli Redekonstrukjce Sound System – najbardziej srogiego sound systemu Mroźnego Wschodu, a także jednym z mózgów stojących za imprezami From Dub 2 Dub i Subspace - The Future Sound Experience. Od wielu lat promuje muzykę dub w jej najszerszym znaczeniu i jest odpowiedzialny za sprowadzenie dubstepu do Polski w 2006 roku. Pod pseudonimem Anansi czerpie inspiracje z dubu, techno, ambientu i 2-stepu by tworzyć niepowtarzalną dubstepopodobną hybrydę bujających, głębokich rytmów podpartych potężnym, ciepłym basem. Jego materiał wydawany jest przez: DubKraft Records, Eight:FX i Corsario Digital. Ostatnimi czasy, w lubelskiej Galerii Labirynt prowadził bardzo dobrze przyjęty sezon osobliwości muzycznych Minimum – Maksimum, cykl prezentacji dwóch ekstremów (minimum i maksimum) funkcji muzyka współczesna.

http://www.myspace.com/compeanansi
http://facebook.com/compeanansi
http://redekonstrukcje.org

GRABADUB // Dubside / Poznań
Niepoprawny, niepraworządny, nieogarnięty, świeżo upieczony tata, vinylowyfetyszysta, antysystemowiec, zjarus i maniak. Za sterami stalowych kół od dobrych kilku lat, na początku hip-hop i dużo skreczu, dopiero potem miksowanie które na początku wydawało mu się nudne. Gdy w roku pisania swojej magisterki usłyszał dubstep (2005), został pochłonięty totalnie i bez końca. Po studiach wyrusza do UK po świeży wosk i zrządzeniem losu ląduje na Croydon.. Dobry czas i duży przyrost tkanki winylowej w kejsach. Po powrocie do Poznania Collie Weed zapoznał go z Mizem, efektem czego „dwóch dubstepowych pudzianów” rozpoczęło współpracę. Razem z Aniouem współtworzą Dubside, przy czym każdy ma aktualnie już też swoje indywidualne projekty - Grabadub odpowiada m.in. za cykl New Bass Order. Miał okazję zagrać razem z dużą częścią dubstepowej UK sceny (np. Mala, Loefah, Skream, Benga, Vivek, Scuba, Shackleton itd.) i chyba z całą polską sceną. Z powodu dużej zasobności kejsów, jego sety mogą być ciężkie i mroczne, wobblująco niszczące lub spokojne i zczilowane na ukojenie nerwów - zależy od humoru i reakcji parkietu.

http://soundcloud.com/grabadub
http://www.facebook.com/GR4B4DUB
http://www.facebook.com/NewBass0rder

Q600 // My Head Is Dubby / Wrocław
Latorośl Vogla i Anthony Childa. Należy do bandy hultai zwanej My Head Is Dubby. Potrafi złączyć i połączyć wszystkie nieznane kable. Odkąd robi dupstep mieszka w nyży. Otoczenie go nie rozumie - gada do siebie i zadaje się z Wują aka Dziadzia. Jego największym osiągnięciem jest zjedzenie KILO, DWADZIEŚCIA (sic!) bigosu. Dobry kompan do picia (chyba). Lubi walkę w kisielu, kabarety i Magdę Masny. Mógł być zafascynowany muzyką elektroniczną od najmłodszych lat...

http://soundcloud.com/q600
http://www.myspace.com/q600
http://www.facebook.com/QQ600?sk=info

ROOT SHOT // Waste Over / Wawa
Ostre sety, konkretne brzmienia. Zaczął grać na rejwach w Sztokholmie, tam spragnione mocnego basu nimfy skłoniły go do przejęcia mixera. Robi zamieszanie! Strzela bulletami o kalibrze nie mniejszym niż 80 bpm. Kałasz miotający broken beaty i jungle. Atakuje dubstepem, a niedostymulowanych wbija w grunt masywnym d'n'b. Penetrował dźwiękiem i bity siekał na niezliczonej ilości imprez m.in. w CDQ, Saturatorze, 5-10-15, na Elbie, 3 Kolorach, Śnie Pszczoły. Spędy nad Wisłą i fabryczne undergroundy muzyczne - też jego sprawa, więc...nie ma zlituj.

Będzie balanga!

http://soundcloud.com/root-shot
http://www.myspace.com/ROOTSHOT
http://www.facebook.com/ROOTSH0T

MARKY // Płock / Wawa
Dubstepowy meloman - preferuje unikatowe winyle z dobrych labeli. Podawam dousznie solidną dawkę endorfin w postaci głębokiego dubstepu.

http://soundcloud.com/marky-3

Bang it!

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: