02.02.2013 Największe 52UM-owiny - urodziny

czyli huczna koncerto - balanga urodzinowa Sławomira Gołaszewskiego i Konrada Januszka pod hasłem: 

SŁUCHAJ 52UMU......TA NOC NALEŻY DO NAS.......WYJDŹ Z TŁUMU.....PRZYJDŹ DO NAS.....

Co będzie? Dużo będzie!

!!! 52UM - w eksperymentalnym składzie. Udział potwierdzili:
Obaj Jubilaci (oczywiście)
Robert Brylewski (gitara, vokal)
Wojciech Konikiewicz (syntezatory)
Paweł Stawarz (vibrafon)
Szymon Łapiński (gitara)

+ Nieoczekiwani Goście

!!! SYRBSKI JEB - czyli Henio - gitary, Luka - rury, Marek - puzon, Staszek - bębny, Zygi - wokal, bas. Oferując żywy trans i dźwiękowy terror, zespół realizuje się w pełni głownie w graniu "na żywo". Atmosfery jaką grupa kreuje podczas występów nie da się odtworzyć w nagraniach studyjnych. Jeden z recenzentów i niewątpliwie fan zespołu napisał: "głos wokalisty, przechodzący czasem w opętańczy krzyk, rozdziera duszę także tym, którzy jej nie mają (…) muzyka Syrbskiego to sięganie nie tyle do emocji, co do korzeni z jakich one wyrosły."

!!! WITOLD POPIEL 3 - organizatorzy imprezy tak mówią o jego występie:"Sławny artysta zagra tu na trąbce i będzie puszczać muzykę z komputera i wyświetli pokaz wideo swoich prac, a Kamil Sipowicz (taki poeta) będzie trzymał mikrofon".

!!! PREMIERA KSIĄŻKI - Bob Marley - "Przyszłość to początek - słowa i mądrość Boba Marleya" w tłumaczeniu Michała Lubaya Lubiszewskiego, pod redakcją Sławka Gołaszewskiego. 
Książka przygotowana przez fundację Rity Marley, Tuff Gong Books, z przedmową Cedelli Marley. Przy jej tworzeniu współpracował Gerald Hausman, redaktor "Kebra Nagast: The Lost Biblie of Rastafarian Wisdom and Faith from Ethiopia and Jamaica", specjalista ds. kultury karaibskiej i kultury rastafariańskiej.

!!! PREMIERA PŁYTY - ASUNTA LANDSCAPES by Słąwomir Gołaszewski

MIEJSCE: CDQ BURAKOWSKA 12
START: 20.00.
WJAZD: FREE!!!

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: