01.10.2011 (sobota) BEJSBOOK - "Kedyś to były drumnbassy Paanie" vol.4

Info

Start: 22:00
Wstęp: 10 zł (rezerwacja) / 15 zł


REZERWACJA ZAKOŃCZONA


facebook_event.png


 

Drumnbass wyprodukowany przed 2006 rokiem i o to w tym chodzi!

GRUPA BEJSBOOK NA FACEBOOKU

Kedyś to było, a teraz znowu tak jest! Gościem specjalnym 4 edycji Bejsbooka będzie dj INFINITY z Sonic Nation, niegdysiejszy członek legendarnego składu Sonic Trip! W swoim bejsbookowym secie zaprezentuje zapewne zupełnie inny przekrój starego drumandbassu niż gospodarze - i o to też chodzi! 
Zaprosiliśmy także dja PI, który praktycznie cały jest Bejsbookiem. O szczelne wypełnienie reszty nocy starymi sztosami zadbają gospodarze - Aztek i Simba. 


Zagrają:
INFINITY (Sonic Nation / Łódź) http://www.djinfinity.info/
PI (ex-Tensionkru)
SIMBA (Tensionkru)
AZTEK www.facebook.com/aztekpage


DJ INFINITY
 DJ INFINITY
DJ INFINITYDJ INFINITY

INFINITY http://www.djinfinity.info/

Dj, Producent, Promotor muzyki klubowej, główny Organizator imprez firmowanych marką SONIC NATION oraz jeden z członków legendarnej już formacji klubowej SONIC TRIP. 

W dziedzinie tej realizuje się i spełnia od 1998r., grając, tworząc i propagując różne oblicza muzyki klubowej takiej jak: Electro House, Breakbeat i Drum'n'Bass.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 8 lat, gdy zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej. Zamiłowanie do dźwięków przerodziło się w pasję. Eksperymentował z różnymi gatunkami muzycznymi, grając na gitarze elektrycznej i bassie, poświęcając się z czasem muzyce elektronicznej, która go dogłębnie pochłonęła. Obecnie jest to jego sposób na życie.

Na swoim koncie ma udział w bardzo wielu imprezach w całej Polsce oraz Zagranicą m.in. wszystkich Paradach Wolności w Łodzi, Mayday Polska, Mayday Niemcy (Dortmund), Fesliwalu "Nature One" w Niemczech, Creamfields Polska, Soundtropolis, Festiwalu Boat-City, Festiwalu OCE, 'Made In Poland', wszystkich edycjach Klubowego Opola, Klubowej Łeby i wielu innych.

Grał u boku takich gigantów muzycznych jak: Prodigy, Chemical Brothers, Freestylers, Kosheen, Goldie, Aphrodite, RatPack, J Majik, Aquasky, Westbam, Dj Tonka, John B, Roni Size, Chicane, Paul Van Dyk, AudioBullys, EZ Rollers, Moguai, Bad Company etc. oraz całą polską czołówką dj-ską.

Sety Infinity-ego przepełnione są eklektyzmem muzycznym jak i skocznością. Przenikające się wszelkie odmiany Electro, Breakbeat-u i Drum'n'bass-u wprowadzają Nas w pozytywną podróż dzwiękową, która porywa do tańca.

Oprócz imprez tworzy, komponuje i kompiluje BreakBeat, Drum'n'Bass, ElectroBreak jak i inną typu Hip-Hop czy Jump-Hop. Uwiecznione jest to wydaniem płyty winylowej pt. Darkside/Voyage, płyt CD: "Remix"; CD: "1st Selection Of MIP" oraz kilku okolicznościowych wydań (Magazyn Laif, Sony Music promos, X-Cite Night, The Beach Bols, The House Of Colours etc). Dokładny spis wydawnictw poniżej.

Wydawnictwa:

Vinyl 12" - Sonic Trip "Darkside/Voyage" - 2000r.
CD EP - Sonic Trip "Remix" - 2001r.
CD Promo - Sonic Trip "X-Cite Night" - 2002r.
CD EP - Sonic Trip "1st Selection of MIP" - 2003r.
CD Promo - Sonic Trip & Kolastyna - 2003r.
CD Promo - Sonic Trip & Lajf - 2003 r.
CD Promo - Sonic Trip "The Beach Bols" - 2004r.
CD Promo - Sonic Trip "Made In Poland" - 2004r.
CD SP - Sonic Trip & Kasia Klich "Będe Robić Nic Remix" - 2005r.
CD Promo - Sonic Trip "House Of Colours" - 2006r.
CD Promo - Infinity "Want You" - PRM WSHE Promo - 2008r.
Promo - Infinity feat. Al-Fatnujah "Jestem tu u Siebie" (DnB Remix) - 2010r.
Promo - Infinity feat. Dreadsquad "Czego Ona Chce" (DnB Remix) - 2010r.
Promo - Infinity feat. Dreadsquad "Intrygantka" (Breaks Remix) - 2011r.
CD EP - Infinity & Kali & Aicha & Asteya - "Może RMX" (DnB Remix) - 2011r.

Aktualne Jego produkcje i Sety znajdują sie na stronie w dziale Music/Media.
Wraz z formacją Sonic Trip zorganizował wiele projektów muzycznych, z udziałem światowych gwiazd sceny klubowej. Jednym z ważniejszych przedsięwzieć formacji SonicTrip, toteż jego, był konkurs 'Made In Poland', który wypromował wielu młodych i uzdolnionych muzyków klubosceny.
INFINITY jest także pomysłodawcą oraz organizatorem cykli imprez ..: SONIC NATION :.. oraz ..: BASS NATION :..

Współpracował również przy tworzeniu wideoklipów Sonic Trip do utworów: Darkside, Nic Nie Robić i Przełom. Razem z Exwookie'm stanął po drugiej stronie kamery podczas kręcenia teledysku do utworu 'Lost' firmowanego nazwą Tanksquad.

Jego filozofią jest przekazywanie pozytywnej energii i czerpanie inspiracji muzycznych ze wszystkiego co Nas otacza.


Ps. wkrótce Bejsbook wyrusza w Polskę! stay tuned!

(c) 2009 Centralny Dom Qultury Materiały dla prasy
Podaj swój e-mail aby otrzymywać informacje o wydarzeniach:

Jestesmy rowniez na Twitterze: